İçeriğe geç

1997 yılında İstanbul Kağıthane’de başlayan peynir ve bal sektöründeki hizmetlerimizi daha rasyonel ve yüksek standartta sunabilmek için 01.03.2010 tarihinden itibaren İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisimizde yenilikleri ile birlikte devam etmekteyiz.

Bilindiği gibi ülkemizde Avrupa birliğine ait gıda üretim kriterleri çok hızlı ve disiplinli şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Gıda güvenliği hayatın olmazsa olmazlarındandır. Bu nedenle Kars Organize Sanayi Bölgesindeki SER SÜT A.Ş. ye ait fabrikamızda 2003 yılından itibaren BRC kalite ve gıda güvenliği yönetim belgesi almış bulunmaktayız. Söz konusu belgenin şartları ödünsüz uygulanmaktadır.

Fabrikamızın geçmişi kırk yıla hitap etmektedir. Şöyleki ilk otuz yılı mandra usulüne dayanmaktadır. Son 13 yılı şimdiki tesislerimizin bulunduğu Organize Sanayii bölgesindeki 4.500 m2 kapalı alan 20.000 m2 açık alanda üretimine hijyenik şartlarda disiplinli ve eğitimli kadrosuyla devam etmektedir.

Üretilen Kars gravyer peyniri, eski kaşar peyniri, taze kaşar peyniri, Klasik inek ve koyun peyniri, ithal hellim peyniri ve Doğu Anadolu’nun naturel süzme ve petek balları olmak üzere, söz konusu ürünlerin tamamının talebe göre dilimlenmesi, vakumlanması, paketlenmesi ve ülkemizdeki zincir marketlere dağıtılması uygun araçlarla kusursuz olarak CİHAN-SER GIDA tarafından yapılmaktadır.

Son teknoloji ile donatılan yeni bal dolum tesisimizde üretilen süzme ve petekli ballarımızı sağlıkla ve kalitesinden emin olarak çocuklarınızın kahvaltılarında eksik etmemenizi öneririz. Çünkü bal doğal olarak içerdiği antioksidanlar, vitaminler açısından hem çok değerli hem de enerji kaynağı olarak kesinlikle tüketilebilmesi gerekli mucizevî bir besindir.

Kaliteli, lezzetli ve sağlıklı gıda sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan Cihan-Ser Gıda, hazırlayacağı bal ve peynir ürünleri ile ilgili tüm kalite analizlerine onay verdikten sonra tüketimini onaylar. İşletmemizde uygulanan gıda güvenliği sürecinin etkinliği BRC kalite ve gıda yönetim belgesi ile de tescillenmiştir.

Çalışmalarımızın tümünde lezzet, hijyen ve kalite unsurlarını içeren standartlara uymanın temelinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir.

Adres
İTOSB Recep Bilal Hancı Cad. No:3 Tepeören Tuzla /İstanbul
Telefon

0216 593 90 75