İçeriğe geç

Cihanser Gıda olarak 1992 yılından beri hizmet vermekteyiz. Gıda sektöründe; hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde çalışma politikasını maksimuma çıkartarak hizmet sunmaktayız. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir ve bu gerçeği göz önünde bulundurduğumuz için Cihanser Gıda alt yapısı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı gıda sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan Cihanser Gıda, hazırlayacağı peynir ve bal ürünleri ile her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda hazırlayan Cihanser, bu konudaki ciddiyetine aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir.

Cihanser, buradan yola çıkarak gıda üretimi sektöründe profesyonel olmadan uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Cihanser Gıda üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile sözkonusu standartlarına gıda üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Adres
İTOSB Recep Bilal Hancı Cad. No:3 Tepeören Tuzla /İstanbul
Telefon

0216 593 90 75